MiaCara tai 2011 m. Vokietijoje įkurtas prekės ženklas, kurio gaminiai pasižymi unikaliu dizainu ir stiliumi. Visi produktai yra aukštos kokybės, nesenstantys, modernūs, funkcionalūs ir patvarūs. Naujoviškas medžiagų panaudojimas ir firminė spalvų paletė taip pat yra neatsiejama MiaCara estetikos dalis.

Aplinkos tvarumas yra svarbus MiaCara principas, todėl gaminiams naudojamos tik tos medžiagos, kurios atitinka aukštus kokybės standartus. MiaCara gaminiai daugiausiai gaminami Vokietijoje ir Europoje, daug dėmesio skiriant detalėms. Dauguma medžiagų taip pat gaunamos Vokietijoje, o tai užtikrina, kad naudojamos tik geriausios žaliavos ir visi produktai atitiktų aukštus standartus.

MiaCara gaminiai 2019 ir 2020 m. apdovanoti Vokietijos ir Europos produktų dizaino apdovanojimuose ir pripažinti kaip vieni stilingiausių augintinių prekių sferoje.

Lila Loves It yra įsitikinę, kad gamtos mokslai ir medicinos žinios yra susiję su natūraliais produktais. Dėl šios priežasties tiek produktų toleravimas, tiek efektyvumas yra aukščiausios klasės.

Nuo 2013 m. įsikūrę Miuncheno mieste, Lila Loves It tyrė, kūrė ir gamino aukštos kokybės gyvūnų priežiūros produktus, tinkančius visų veislių šunims. Visi produktai pagaminti iš tvariai išaugintų žaliavų, kad būtų išsaugoti mūsų aplinkos ištekliai. Natūralūs ingridientai auginami ekologiškai.

Visi Lila Loves It gaminiai gaminiai gaminami laikantis aukščiausių standartų. Produktai gaminami laikantis tų pačių standartų, kaip ir gaminat žmonėms skirtus kosmetikos gaminius, taip pat pilnai atsikleidžiama ingridientų kilmė ir sudėtis.

Internetinė parduotuvė šunų šeimininkams, vertinantiems draugiškus gamtai ir išskirtinai kokybiškus produktus Jūsų šuniui.

Mūsų misija

Geriausia kokybė

Patogus apsipirkimas

Greitas pristatymas

Tvarumas

Naujienlaiškis

© 2021-2022 Peto.lt - Stilingam augintiniui.