Pirmas pristatymas nemokamas su kodu PETOSIUNČIA

Hunter tai 1980 metais Vokietijoje startavęs šeimos verslas, kurio misija šiomis dienomis yra suteikti džiaugsmo žmonėms ir gyvūnams bei išreikšti jų gilų ryšį. Hunter produktai pasižymi išskirtine kokybe ir patikimumu. 40 metų gyvuojantis prekės ženklas kiekvienais metais stengiasi nustayti naujas tendencijas ir į asortimentą įtraukti naujas medžiagas ir spalvų pasirinkimą. Tai vienas iš lyderiaujančių Vokietijos prekės ženklų.

2016 metais buvo įkurta The Sustainable People GmbH. Nuo tada ši jauna įmonė sparčiai vystėsi. Sustainable People GmbH yra ekologiškų, novatoriškų kasdienių gaminių gamintojas, kuris kartu su savo klientais padeda sumažinti plastiko poveikį aplinkai.

Siekdami, kad plastiko poveikis aplinkai būtų kuo mažesnis, laikosi tokio požiūrio: naudojamos medžiagos yra pagamintos iš biologiškai skaidaus, biologiškai pagaminto arba perdirbto/perdirbamo plastiko, siekiant tausoti išteklius ir tausoti aplinką.

Lila Loves It yra įsitikinę, kad gamtos mokslai ir medicinos žinios yra susiję su natūraliais produktais. Dėl šios priežasties tiek produktų toleravimas, tiek efektyvumas yra aukščiausios klasės.

Nuo 2013 m. įsikūrę Miuncheno mieste, Lila Loves It tyrė, kūrė ir gamino aukštos kokybės gyvūnų priežiūros produktus, tinkančius visų veislių šunims. Visi produktai pagaminti iš tvariai išaugintų žaliavų, kad būtų išsaugoti mūsų aplinkos ištekliai. Natūralūs ingridientai auginami ekologiškai.

Visi Lila Loves It gaminiai gaminiai gaminami laikantis aukščiausių standartų. Produktai gaminami laikantis tų pačių standartų, kaip ir gaminat žmonėms skirtus kosmetikos gaminius, taip pat pilnai atsikleidžiama ingridientų kilmė ir sudėtis.

1970 metais įkvėptas savo vokiečių aviganio Fritz nenumaldomo noro viską kramtyti amerikietis Joe Markham sukūrė pirmąjį KONG žaislą iš saugios ir ktamtymui skirtos gumos. Dabar KONG žaislai parduodami daugiau nei 80 šalių ir toliau sparčiai auga. Šunims ir katėms reikia žaisti saugiai ir linksmai. Visą tai suteikia KONG žaislai. Visame pasaulyje KONG žinomi kaip patikimi, saugūs ir patvarūs žaislai, kurie užtikriną smagų laiką Jūsų augintiniui.

MiaCara tai 2011 metais Vokietijoje įkurtas prekės ženklas, kurio gaminiai pasižymi unikaliu dizainu ir stiliumi. Visi produktai yra aukštos kokybės, nesenstantys, modernūs, funkcionalūs ir patvarūs. Naujoviškas medžiagų panaudojimas ir firminė spalvų paletė taip pat yra neatsiejama MiaCara estetikos dalis.

Aplinkos tvarumas yra svarbus MiaCara principas, todėl gaminiams naudojamos tik tos medžiagos, kurios atitinka aukštus kokybės standartus. MiaCara gaminiai daugiausiai gaminami Vokietijoje ir Europoje, daug dėmesio skiriant detalėms. Dauguma medžiagų taip pat gaunamos Vokietijoje, o tai užtikrina, kad naudojamos tik geriausios žaliavos ir visi produktai atitiktų aukštus standartus.

MiaCara gaminiai 2019 ir 2020 m. apdovanoti Vokietijos ir Europos produktų dizaino apdovanojimuose ir pripažinti kaip vieni stilingiausių augintinių prekių sferoje.