Jautrios šuns vietos

Šuo tirpte tirpsta, kai jį paglosto šeimininkas. Bet šunys taip pat moka švelniai paliesti ir vienas kitą.

Ar pastebėjote, kaip žaisdami kramto vienas kitam aplink ausis – taip jie pabrėžia draugiškumą ir gaujos vienybę. Kai patinas lyžteli kalytės ausį ar snukutį, tai reiškia intymumą ir kvietimą poruotis. Aplink šuns ausis ir ant krūtinės yra stipriausios erogeninės zonos, o ant snukio – daugybės nervų galūnės, kurių dėka pirmosiomis gyvenimo dienomis maži šunyčiai randa maisto šaltinį ir jaučia, iš kur sklinda šiluma.

Šuniui patinka, kai glostomos jo pažandės, nes šioje vietoje daug jautrių liaukų. Glamonės, draugiškas paplekšnojimas be galo svarbūs ir mažam, ir senam šuniui, o dresuojant jos yra būtinos! Šeimininko glamonės šiuo atveju tampa didesniu paskatinimu nei gardus kąsnelis.

O ar yra šuns kūno vietų, kurių geriau neliesti?

Nors ir labai keista, patyrę šunų mylėtojai pataria geriau neglostyti šuns galvos. Šitaip nesielgti ypač patariama vaikams, norintiems paglostyti kažkieno šunį. Apskritai, tokios pažinties metu būtinai turi dalyvauti gyvūno šeimininkas, o vaikas turi neskubėti glostyti svetimą šunį. Šuo muistosi ir ginasi, kai nepažįstamas žmogus liečia jo galvą, tai jam nepatinka. Beveik visi šunys nemėgsta, kai liečiami jų lyties organai, letenos, dantys, dantenos, akys.

Komentuoti

Visi komentarai gali būti redaguojami kol jų nepaskelbėte.

Guoliai šunims

Šuo yra vienintelis padaras žemėje, kuris Jus myli labiau negu save.

John Billings